Koolipere

Direktor
Marje Eelmaa marje.eelmaa@vmg.v-maarja.ee
Kooli nõukogu
Liina Bork töötajate valitud esindaja liina.bork@vmg.v-maarja.ee
Merle Kiigemaa tugiteenuste osakonna juhataja merle.kiigemaa@vmg.v-maarja.ee
Ene Krünberg majandusjuhataja ene.krynberg@vmg.v-maarja.ee
Anneli Kütt õppejuht anneli.kytt@vmg.v-maarja.ee
Helina Lükk huvijuht helina.lykk@vmg.v-maarja.ee
Tuuli Saksa projektijuht tuuli.saksa@vmg.v-maarja.ee
Nõunike kogu
Indrek Kesküla Väike-Maarja vallavanem
Anneli Kütt Kaupmeeste Liidu esindaja
Aivar Liivalaid tööandjate esindaja, nõunike kogu esimees
Janar Lükk Autoettevõtete Liidu esindaja
Aivar Niinemägi MTÜ PAIK juhataja
Kai Puhasmets Eesti Töötukassa esindaja
Rivo Rattus Eesti Kelnerite ja Ettekandjate Liidu esindaja
Reet Reimann Väike-Maarja valla hariduskomisjoni esimees
Õpetajad
Liina Bork kutseõpetaja, arvuti eriala juhtõpetaja liina.bork@vmg.v-maarja.ee
Anu Eenpuu kutseõpetaja anu.eenpuu@vmg.v-maarja.ee
Eda Erras üldharidusainete õpetaja eda.erras@vmg.v-maarja.ee
Kaia Klaan üldharidusainete õpetaja kaia.klaan@vmg.v-maarja.ee
Kalev Kodzis kutsõpetaja kalevkodzis@gmail.com
Merike Kolde kutseõpetaja, koka eriala juhtõpetaja merike.kolde@vmg.v-maarja.ee
Ilma Kurris üldharidusainete õpetaja ilma.kurris@vmg.v-maarja.ee
Ain Kõiv kutseõpetaja ain.koiv@vmg.v-maarja.ee
Tiiu Maran üldharidusainete õpetaja tiiu.maran@vmg.v-maarja.ee
Leo Nirgi kutseõpetaja leo.nirgi@rak.ee
Tauno Ojasaar üldharidusainete õpetaja tauno.ojasaar@vmg.v-maarja.ee
Tarmu Pajula kutseõpetaja tarmu.pajula@vmg.v-maarja.ee
Riina Põldmaa üldharidusainete õpetaja riina.poldmaa@vmg.v-maarja.ee
Airi Püss kutseõpetaja, koka eriala juhtõpetaja airi.pyss@vmg.v-maarja.ee
Ants Rikberg üldharidusainete õpetaja ants.rikberg@sisekaitse.ee
Edgar Tammus üldharidusainete õpetaja edgar.tammus@vmg.v-maarja.ee
Tauno Tihti üldharidusainete õpetaja tauno.tihti@vmg.v-maarja.ee
Teenindav personal
Karin Kiik raamatukogu juhataja karin.kiik@vmg.v-maarja.ee
Anneli Kukk õpilaskodu administraator
Epp Kuzmin puhastusteenindaja
Kersti Lait laohoidja kersti.lait@vmg.v-maarja.ee
Helve Leemets sekretär helve.leemets@vmg.v-maarja.ee
Kairo Pohlak IT spetsialist
Kaja Savolainen söökla abitööline
Veljo Sild territooriumihooldaja
Ruth Tähemaa puhastusteenindaja
Urmas Urb remonditööline
Aili Vaarik kokk
Timo Kalter kooliõde tervishoid@vmg.v-maarja.ee
Ülle Veskioja õpilaskodu administraator

 






Kalender

  1. Koolitus “Ettevalmistus abikoka kutseeksamiks”

    19. september - Kell: 09:00 - 21. november - Kell: 15:00
  2. Koolitus “Turunduse ja müügi alusteadmised”

    11. oktoober - Kell: 09:00 - 6. detsember - Kell: 15:00
  3. Koolitus “T-kategooria mootorsõidukijuhi koolitus”

    23. oktoober - Kell: 09:00 - 18. detsember - Kell: 15:00
  4. Koolitus “Menüü koostamine ja hinnakujundus toitlustusettevõtte töötajatele”

    10. november - Kell: 09:00 - 8. detsember - Kell: 15:00

Otseviited

logo

 

erasmus-logo-v2ike

Aadress: Pikk 1a, 46202 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa | Tel: +372 32 61 892 (kantselei) | E-post: vmok@vmg.v-maarja.ee